To historia o jakiej można tylko pomarzyć, ale stała się rzeczywistością dla pewnej pracownicy Biedronki.

Magda Rakowska pracowała tak jak zwykle przez większą część dnia, dopóki klient o nietypowym zapotrzebowaniu nie podszedł do niej o 16:00. Klient, którego nazwisko nie jest znane, zapytał zaskoczoną kasjerkę, czy sklep akceptuje płatności bitcoinami. Marta odpowiedziała, że nie jest to możliwe, ale to pytanie utkwiło jej w pamięci.

Na początku tego roku Magda zapisała się do Bitcoin Circuit i zainwestowała 250€, ale z jakiegoś powodu przypomniała sobie o tym dopiero po pytaniu klienta w sklepie. Po ukończeniu zmiany wróciła do domu i postanowiła dowiedzieć się, co stało się z jej inwestycją. Zakładając, że straciła wszystkie zainwestowane pieniądze, doświadczyła ogromnego szoku kiedy zobaczyła, że w efekcie na jej koncie znajdowało się 1 234 907 €. Powiedziała miejscowym dziennikarzom.

Chociaż jest milionerką, Magda mówi, że nie chce teraz zrezygnować z pracy. W szczerym wywiadzie wyznała: Mam tutaj przyjaciół i lubię moją pracę. Nie chcę, żeby pieniądze mnie zmieniły. Mam też nadzieję, że klient, który przypomniał mi o Bitcoin, wróci, więc będę mogła osobiście mu podziękować.”

Magda nie jest jedyną, która osiągnęła ogromny zysk z pierwszego depozytu. Według raportów, przeciętny inwestor zarabia 10 000 €, jeśli korzysta z Bitcoin Circuit. W zeszłym tygodniu Marek Nowicki ze Szczecina zarobił ponad 500 000 € w ciągu jednego miesiąca dzięki Bitcoin Circuit.

Kasjerka wyznała, że założenie konta było bardzo proste i nigdy nie pomyślałaby że coś takiego się wydarzy.

Ten program zyskuje na popularności, a wyniki są imponujące.

Ekonomista Mariusz Górniak wyjaśnia, że „właściwy czas jest kluczem do tak wysokich zysków i że niestety takie oferty są ograniczone w czasie. Wiele osób ominie taka okazja. Zostało nam tylko kilka miesięcy – może nawet tygodni – aby skorzystać z tej możliwości.” Specjaliści rynkowi naciskają, aby zacząć już teraz.

Jeśli w 2010 roku ktoś zainwestował zaledwie 100 EUR w bitcoina, obecnie może cieszyć się z zysku w kwocie 75 milionów euro!

Wypróbuj Bitcoin Circuit już teraz !!!

Zdecydowaliśmy się wypróbować Bitcoin Circuit, aby zobaczyć czy zarabianie pieniędzy poprzez korzystanie z platformy jest naprawdę możliwe.

Oto wniosek: szybko odkryliśmy, że platforma pobiera prowizję w kwocie wynoszącej 2% zysków które uzyskał użytkownik. Aby rozpocząć działanie na platformie należy wpłacić depozyt w minimalnej kwocie 250 EUR. Kwota ta jest początkową inwestycją użytkownika i będzie przeznaczona na zakup bitcoina przez oprogramowanie transakcyjne.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się że Bitcoin Circuit zarabia pieniądze kupując bitcoiny, kiedy ich cena ma tendencję wzrostową ORAZ sprzedając je, kiedy ich cena ma tendencję zniżkową. Działanie takie jest znane jako krótka sprzedaż. Platforma umożliwia dokonywanie takiej sprzedaży z łatwością.

MOJE WYNIKI PO 7 DNIACH Z Bitcoin Circuit: zdecydowałem się założyć konto na stronie Bitcoin Circuit, wpłaciłem początkowy depozyt w kwocie 250 euro i aktywowałem konto.

Nie musisz mieć doświadczenia w handlu lub posiadać wiedzę na temat bitcoinów. Platforma potrzebowała 20 godzin, aby wygenerować zysk w kwocie 192,19 EUR. Nadal jest to imponujący wynik! Nigdy wcześniej nie kupiłem bitcoina i nigdy w swoim życiu niczym nie handlowałem. A jednak udało mi się zarobić na tym pieniądze.

Każdego dnia poświęcałem około 5 minut aby sprawdzić wyniki. Po 5 dniach zysk wynosił już 630 EUR. To oznacza wzrost mojego kapitału początkowego o 252%. Zacząłem naprawdę wierzyć w tę platformę.

Po 7 dniach moje fundusze wynosiły już 1930 EUR. W tym momencie w moim umyśle zaczęło pojawiać się mnóstwo pomysłów na to, jak mógłbym wydać te pieniądze. To więcej niż zarobiłem w pracy przez cały tydzień, a na sprawdzanie platformy poświęciłem mniej niż 30 minut.

Zdecydowałem się na pozostawienie mojego konta aktywnym przez łącznie 15 dni, ponieważ chciałem zobaczyć ile można w tym czasie zarobić. Ostatecznie na moim koncie widniała kwota 7380,10 EUR. Miałem jednak na koncie także nieudaną transakcję na kwotę 79,51 EUR. Przejrzałem zatem historię kupna i sprzedaży bitcoina i odkryłem, że nie każda transakcja była dla mnie zyskowna. Na niektórych traciłem pieniądze.

Ta platforma to nie magia, jednak 70% moich transakcji przyniosło mi zyski. Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 EUR byłem w stanie zarobić 7300,59 EUR netto. Zajęło mi to mniej niż 30 minut tygodniowo. Nie miałem do tego żadnego doświadczenia technicznego czy inwestycyjnego.

Jak można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu, zdecydowałem się wypłacić z konta moje fundusze w kwocie 7300,59 EUR.

Jak z łatwością wypłaciłem pieniądze z konta Bitcoin Circuit 

Podsumowując, na korzystaniu z Bitcoin Circuit zarobiłem 7300,59 EUR. Zdecydowałem się przeznaczyć te pieniądze na wakacje za granicą. Kiedy wrócę zdecydowanie wpłacę pozostałe po wakacjach pieniądze na konto w Bitcoin Profit. Może nawet rzucę pracę!

Uwaga: wypłacone pieniądze pojawiły się na moim koncie bankowym po 48 godzinach.

WYPRÓBUJ Bitcoin Circuit

Właśnie teraz Bitcoin Circuit umożliwia naszym czytelnikom wypróbowanie platformy. Warunkiem jest wpłacenie depozytu w minimalnej kwocie 250 EUR. Kwotę tą można wypłacić w dowolnym momencie.

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost popularności platformy handlowej minimalna kwota depozytu początkowego może wzrosnąć!

Dlatego też istotne jest aby zarejestrować się na stronie Bitcoin Circuit jak najszybciej, ponieważ nie wiemy przez jaki czas będą jeszcze wolne miejsca.

Możesz zasilić konto za pośrednictwem karty kredytowej lub transferu bankowego.

Aby rozpocząć, należy wykonać trzy poniższe kroki: 
1. Załóż darmowe konto
2. Wpłać depozyt w kwocie minimalnej 250 EUR
3. Korzystaj z The Bitcoin Trading Platform, aby generować zyski

Uwaga: Zyski lub depozyt początkowy można wypłacić w DOWOLNYM momencie korzystając z przycisku „Wypłać” znajdującego się na platformie

Krok 1: Wprowadź swoje dane osobowe aby założyć darmowe konto

Krok 2: Wpłać depozyt w minimalnej kwocie inwestycji 250 EUR

Krok 3: Wypłać zyski (lub potraktuj je jako dalszą inwestycję, aby wygenerować więcej zysków!)

Wypróbuj Bitcoin Circuit już teraz

Powiązane linki:
Oficjalna strona Bitcoin Circuit