Afiliacja czyli Programy Partnerskie

Afiliacja czyli Programy Partnerskie

Sponsorowane

Afilacja czyli Programy Partnerskie. Zarabianie w sieci na jasnych i zrozumiałych zasadach.

Afiliacja czyli programy partnerskie to branża w której możesz zarabiać realne pieniądze na wielu niezależnych płaszczyznach. Wystarczy, że masz szczątkowe pojęcie o marketingu internetowym, umiesz tworzyć strony internetowe, jesteś adminem forum,  masz dużą grupę znajomych na portalach społecznościowych lub chciałbyś/chciała poprawić domowy budżet i nie boisz się nowych wyzwań. Krótko mówiąc: w programach partnerskich może zarabiać praktycznie każdy.

Programy Partnerskie to firmy, które łączą reklamodawców i wydawców na jednej platformie, udostępniają narzędzia ułatwiające współpracę i rozliczają swoich partnerów za określone działania. W programach partnerskich możesz zarabiać w kilku metodach rozliczeń, zależnych od woli reklamodawcy i twojego wyboru.

Najpopularniejsze metody rozliczeń w programach partnerskich.

SOI (Single Opt In) – Model rozliczeń w którym jesteś wynagradzany za rejestracje osoby w danym programie z twojego linku partnerskiego. Czyli jeśli promujesz darmową grę online, dostaniesz wynagrodzenie za każdą rejestracje przez ciebie wygenerowaną. Wysokości stawek SOI różnią się zależnie od branży i kraju „targetowania”. Stawki wahają się od 1 zł za rejestracje do nawet 40 zł w niektórych branżach i krajach.

DOI (Double Opt In) – Model rozliczeń w którym jesteś wynagradzany za rejestracje i potwierdzenie adresu email osoby przekierowanej z twojego linku partnerskiego. Czyli jeśli promujesz grę online, osoba wchodząca na stronę oferty z twojego linku, oprócz rejestracji musi także zweryfikować swój adres email podany przy rejestracji. Najczęściej osoba musi jedynie kliknąć w linka aktywacyjny otrzymany w wiadomości emai po zakończeniu rejestracji. Stawki w modelu DOI są nieco większe niż w SOI.

CPC (Cost Per Click) – Model w którym otrzymujesz wynagrodzenie za kliknięcia wygenerowane z twojego linku partnerskiego, zazwyczaj stawki za kliknięcia są bardzo małe, lecz zdarzają się nisze i przypadki gdzie możesz się miło zaskoczyć.

CPA (Cost Per Action) – Model rozliczeń w którym wynagradzany jesteś za wygenerowanie wymaganej przez reklamodawce akcji. Czyli na przykład poprawne wypełnienie formularza, lub zapisanie się do newslettera z twojego linku partnerskiego.

Sponsorowane

CPS (cost Per Sale) – Model w którym jesteś wynagradzany za każdą poprawnie wygenerowaną sprzedaż z twojego linku partnerskiego. Stawki w tym modelu są na prawdę zróżnicowane i wahają się od kilku złotych do nawet kilku tysięcy za poprawnie wygenerowaną sprzedaż. Wszystko zależy od produktów, które chcesz promować.

RevShare (Revenue Share) – Model rozliczeń w którym wynagradzany jesteś za wygenerowanie poprawnej sprzedaży z twojego linku partnerskiego. W tym modelu stawki ustalane są procentowo i zawsze otrzymasz ustalony procent od wygenerowanej przez ciebie sprzedaży.

Life Time RevShare – Model w którym jesteś wynagradzany dożywotnio przez wszystkie sprzedaże wygenerowane przez poleconych przez ciebie klientów. Czyli jeśli polecisz odpowiedniego klienta, dostaniesz część wydanych przez niego pieniędzy, za każdym razem kiedy zrobi zakupy.

Afiliacja czyli programy partnerskie, dodatkowy zarobek bez inwestycji.

Niewątpliwie jednym z podstawowych plusów programów partnerskich jest to, że możesz zacząć zarabiać realne pieniądze bez ponoszenia żadnych kosztów, co za tym idzie ryzyko jest minimalne i inwestujesz jedynie, swój czas. Oczywiście jestem przekonany, że każda udana kampania, będzie cię zachęcać do lokowania coraz więcej w Programach Partnerskich, ale do tego dojdziesz samodzielnie.

Afiliacja czyli programy partnerskie, kolejnym plusem tego typu zarabiania jest możliwość wygenerowania stałego pasywnego dochodu. Cała sztuka polega na tym, aby odpowiednio zoptymalizować metody promocji do generowanych przychodów. Jeśli opanujesz tą sztukę to nie uwierzysz ile człowiek może mieć czasu wolnego.

Sprawdź zaufane sieci afiliacyjne, dzięki którym zarobisz realne pieniądze.

Sopnsorowane

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Follow by Email