17-letni chłopiec kupił swojej mamie nowy dom po tym, jak zarobił miliony euro, pracując w domu.

Podczas oglądania programu TV, Paweł dowiedział się o nowoczesnej platformie handlującej bitcoinem – Bitcoin Profit. Pomysł był prosty: dać przysłowiowemu Kowalskiemu możliwość zarobienia pieniędzy na dużym wzroście bitcoina. Nawet, kiedy nie ma on absolutnie żadnego doświadczenia technologicznego ani inwestycyjnego. 

Po wpłaceniu przez użytkownika początkowego depozytu (przeważnie w kwocie 250 $lub większej) może on szybko i łatwo zacząć działać na platformie. Korzystając z integracji poszczególnych danych i zapamiętywania maszynowego, platforma daje wskazówki użytkownikom, jaki jest najlepszy moment na tanie kupno i drogą sprzedaż bitcoina. Co umożliwia sprawną maksymalizację profitów. Paweł powiedział nam, że użył karty debetowej swojego tata, aby wpłacić minimalny depozyt startowy. Kwota, która została na ten depozyt przeznaczona, miała być nowym prezentem gwiazdkowym Pawła w 2018 roku czyli konsolą do gier.

Aby pokazać możliwości platformy, Paweł poprosił Magdę o wpłatę minimalnego depozytu w kwocie 250 $  w programie.

„Słyszałam o bitcoinie i wielkich sumach pieniędzy, jakie można na nim zarabiać. Nigdy jednak żadnego nie kupiłam. Nie miałam pojęcia, od czego zacząć. Okazało się to jednak bardzo proste. Skorzystałam ze swojej karty kredytowej, aby wpłacić depozyt. Teraz platforma kupuje bitcoiny za mnie.“ Magda.

Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 $ Magda rozpoczęła handlowanie bitcoinem, kupując go za kwoty niskie, a sprzedając za wysokie. W ciągu 5 minut kwota jej funduszy wzrosła do 483,18 $, co daje 233,18 $ zysku.

 

Wszyscy w programie, łącznie z ekipą produkcji, byli pod wielkim wrażeniem jak łatwo w ten sposób można zarobić pieniądze. Platforma jest niezwykle przejrzysta i przyjazna każdemu użytkownikowi. Umożliwia osiąganie zysków na wiele sposobów dzięki wahaniom wartości bitcoina.

Zanim Paweł otrzymał szansę, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, Magda wtrąciła się i z uśmiechem na twarzy stwierdziła: „Po zaledwie 9 minutach zarobiłam już 395,42 dolarów”..

CZYTAJ WIĘCEJ

Jeśli w 2010 roku ktoś zainwestował zaledwie 100 $ w bitcoina, obecnie może cieszyć się z zysku w kwocie 30 milionów dolarów!

Wypróbuj Bitcoin Profit już teraz

Postanowiliśmy wypróbować Bitcoin Profit, aby zobaczyć, czy zarabianie tak dużych kwot poprzez korzystanie z platformy jest naprawdę możliwe.

 

Oto wniosek: szybko odkryliśmy, że platforma pobiera prowizję w kwocie wynoszącej 2% zysków, które uzyskał użytkownik. Aby rozpocząć działanie na platformie, należy wpłacić depozyt w minimalnej kwocie 250 $. Kwota ta jest początkową inwestycją użytkownika i będzie przeznaczona na zakup bitcoina przez oprogramowanie transakcyjne.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że Bitcoin Profit pomaga zarabiać pieniądze zależnie od kursów kryptowaluty. Program podpowiada, aby kupić bitcoiny, kiedy ich cena ma tendencję wzrostową ORAZ sprzedając je, kiedy ich cena ma tendencję zniżkową. Działanie takie jest znane jako sprzedaż krótkoterminowa. Platforma umożliwia dokonywanie takiej sprzedaży z łatwością.

MOJE WYNIKI PO 7 DNIACH Z Bitcoin Profit: zdecydowałem się założyć konto na stronie Bitcoin Profit, wpłaciłem początkowy depozyt w kwocie 250 dolarów i aktywowałem konto.

W trakcie programu Magda zarobiła 233,18 $ w ciągu 3 minut. Mnie zajęło to znacznie dłużej. Platforma potrzebowała 20 godzin, aby wygenerować zysk w kwocie 192,19 $. Nadal jest to imponujący wynik! Nigdy wcześniej nie kupiłem bitcoina i nigdy w swoim życiu niczym nie handlowałem. A jednak udało mi się zarobić na tym pieniądze.

Po 7 dniach moje fundusze wynosiły już 1930 $. W tym momencie w moim umyśle zaczęło pojawiać się mnóstwo pomysłów na to, jak mógłbym wydać te pieniądze. To więcej, niż zarobiłem w pracy przez cały tydzień, a na sprawdzanie platformy poświęciłem mniej niż 30 minut.

Zdecydowałem się na pozostawienie mojego konta aktywnym przez łącznie 15 dni, ponieważ chciałem zobaczyć, ile można w tym czasie zarobić. Ostatecznie na moim koncie widniała kwota 6580,10 $. Miałem jednak na koncie także nieudaną transakcję na kwotę 79,51 $. Przejrzałem zatem historię kupna i sprzedaży bitcoina i odkryłem, że nie każda transakcja była dla mnie zyskowna. Na niektórych traciłem pieniądze.

Ta platforma to nie magia, jednak 70% moich transakcji przyniosło mi zyski. Po wpłaceniu depozytu początkowego w kwocie 250 $ byłem w stanie zarobić 7300,59 $ netto. Zajęło mi to mniej 3 godziny tygodniowo. Nie miałem do tego żadnego doświadczenia technicznego czy inwestycyjnego.

Jak można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu, zdecydowałem się wypłacić z konta moje fundusze w kwocie 7300,59 $.

Jak z łatwością wypłaciłem pieniądze z konta Bitcoin Profit 

Podsumowując, na korzystaniu z Bitcoin Profit zarobiłem 7300,59 $. Zdecydowałem się przeznaczyć te pieniądze na wakacje za granicą. Kiedy wrócę, zdecydowanie wpłacę pozostałe po wakacjach pieniądze na konto w Bitcoin Profit. Może nawet rzucę pracę!

Uwaga: wypłacone pieniądze pojawiły się na moim koncie bankowym po 48 godzinach.

WYPRÓBUJ Bitcoin Profit

Właśnie teraz Bitcoin Profit umożliwia naszym czytelnikom wypróbowanie platformy. Warunkiem jest wpłacenie depozytu w minimalnej kwocie 250 $. Kwotę tą można wypłacić w dowolnym momencie.

Biorąc pod uwagę ogromny wzrost popularności platformy handlowej, minimalna kwota depozytu początkowego może wzrosnąć!

Dlatego też istotne jest, aby zarejestrować się na stronie Bitcoin Profit jak najszybciej, ponieważ nie wiemy, przez jaki czas będą jeszcze wolne miejsca.

Możesz zasilić konto za pośrednictwem karty kredytowej lub transferu bankowego.

Aby rozpocząć, należy wykonać trzy poniższe kroki: 
1. Załóż darmowe konto
2. Wpłać depozyt w kwocie minimalnej 250 $
3. Korzystaj z The Bitcoin Trading Platform, aby generować zyski

Uwaga: Zyski lub depozyt początkowy można wypłacić w DOWOLNYM momencie, korzystając z przycisku „Wypłać” znajdującego się na platformie

Krok 1: Wprowadź swoje dane osobowe, aby założyć darmowe konto

Krok 2: Wpłać depozyt w minimalnej kwocie inwestycji 250 $

Krok 3: Wypłać zyski (lub potraktuj je jako dalszą inwestycję, aby wygenerować więcej zysków!)

Wypróbuj Bitcoin Profit już teraz

Powiązane linki:
Oficjalna strona Bitcoin Profit

 

 

 

  1. Jarek Marecki

    Wow dzięki temu sposobowi zarobiłem już 2403 euro w tydzień. Dzięki za podzielenie się historią.

  2. Czy kazdy musiał im wyslac zdjecie ID, paszportu lub prawa jazdy do dalszej rejestrachi bo troche sceptyczny jestem do podawania danych dziekuje za odpowiedz

  3. Witam,
    Czy naprawdę da się na tym zarobić? trochę się cykam z tym, że trzeba wszystkie dane podawać im i czy to prawdziwe jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *